Moštujeme na plné obrátky a obsloužíme Vás přes naše výdejní okno. Rozvoz po Brně od 500 Kč ZDARMA!

Naše služby

 

Vyrábíme mošt, limonády a cider, to vše poctivě a řemeslně. Máme výrobnu, moštárnu a chlazený sklad v Brně, kde vznikají všechny naše produkty. Jablka nakupujeme od sadařů a dodavatelů na Moravě.

Naše produkty nabízíme restauracím, vinárnám a kavárnám, kam zboží zavážíme. Pro zákazníky máme otevřenou prodejnu a objednávky po Brně rozvážíme vlastním kurýrem.

Věříme, že Vám naše produkty zachutnají. Jde nám o hlavně o spokojenost našich zákazníku, kteří jsou potom nejlepší reklamou. 

Cider, limonády a mošt pro Vaše akce a oslavy

Rádi pro Vaši akci zajistíme čerstvý mošt nebo cider. Mošt je ideální osvěžující nápoj na oslavy nebo párty, protože se jedná pouze o 100% přírodní šťávu z jablek, je tedy zdravý a velice osvěžující. Cider je potom skvělou alternativou k vínu nebo pivu - není tak hořký jako pivo, ani tak silný jako víno. Náš cider se chuťově blíží sektu nebo claretu - je tedy svěží, voňavý, ovocný a perlivý. ... a nebolí po něm hlava :) Zastavte se ochutnat a vybrat cider, který Vám nejvíc chutná. U objednávek většího množství nabízíme individuální ceny. 

 

Degustace na míru

Cider, přestože se jednalo historicky o velice častý a populární nápoj, dnes zná málo lidí. Z naší zkušenosti, ale lidé, kteří ochutnali, cider velice chválí a rádi se k němu vrací. Uspořádáme pro Vás společnou degustaci s povídáním o jeho výrobě, druzích, atd... Zájem o cider se zvyšuje a rádi pomůžeme se společnou propagací a podporou prodeje.

 

Firemní akce

Pořádáte firmení akci, kde by se Vám hodil cider nebo rovnou jeho degustace jako zážitek? Rádi Vám s tímto pomůžeme. Etikety dokážeme upravit (i pro malé množství produktů) a tak se ze cideru může stát Váš reklamní předmět nebo hezký dárek.