Přejeme Vám krásný den!
 

Naše služby

 

Vyrábíme mošt a cider, to vše poctivě a řemeslně. Máme výrobnu, moštárnu a chlazený sklad v Brně, kde vznikají všechny naše produkty. Jablka nakupujeme od sadařů a dodavatelů na Moravě.

Naše produkty nabízíme restauracím, vinárnám a kavárnám. Pro zákazníky máme otevřenou prodejnu v Bystrci a objednávky po Brně rozvážíme vlastním kurýrem.

Věříme, že Vám naše produkty zachutnají. Jde nám hlavně o spokojenost našich zákazníků, kteří jsou potom nejlepší reklamou. 

Spolupráce s restauracemi a prodejnami

Hledáte rozšíření sortimentu o prémiový lokální cider nebo mošt? Rádi Vám jej budeme dodávat. V dnešní době se do popředí dostávají premiové řemeslné produkty a nápoje, které Vám rádi nabídneme. Cider je lokální zajímavou alternativou k frizzante, proseccu nebo pet-nat vínům. Mošty lisujeme každý týden čerstvé, případně můžeme nabídnout pasterizovaný s dlouhou trvanlivostí. Pokud máte zájem o spolupráci, tak nás prosím oslovte a najdeme výhodné individuání cenové podmínky a připravíme ochutnávku našich produktů.
Ing. Zuzana Kameníková / +420 732 817 949 / zuzana.kamenikova@ciderka.cz
 

Pasterizace moštu

Připravíme pro Vás pasterizovaný mošt. Pokud máte velkou úrodu a veškerý mošt ihned nespotřebujete, tak Vám jej šetrně pasterizujeme a dodáme ve formě bag-in-boxů, které vydrží měsíce.
Tuto službu poskytujeme i pro naše partnery, kde na míru připravíme mošt dle jejich požadavků.


Cider a mošt pro Vaše akce a oslavy

Rádi pro Vaši akci zajistíme čerstvý mošt nebo cider. Mošt je ideální osvěžující nápoj na oslavy nebo párty, protože se jedná pouze o 100% přírodní šťávu z jablek, je tedy zdravý a velice osvěžující. Cider je potom skvělou alternativou k vínu nebo pivu - není tak hořký jako pivo, ani tak silný jako víno. Náš cider se chuťově blíží sektu nebo claretu - je tedy svěží, voňavý, ovocný a perlivý. ... a nebolí po něm hlava :) Zastavte se ochutnat a vybrat cider, který Vám nejvíc chutná. U objednávek většího množství nabízíme individuální ceny. 
 

Degustace na míru

Cider, přestože se jednalo historicky o velice častý a populární nápoj, dnes zná málo lidí. Z naší zkušenosti, ale lidé, kteří ochutnali, cider velice chválí a rádi se k němu vrací. Uspořádáme pro Vás společnou degustaci s povídáním o jeho výrobě, druzích, atd... Zájem o cider se zvyšuje a rádi pomůžeme se společnou propagací a podporou prodeje.
 

Firemní akce

Pořádáte firmení akci, kde by se Vám hodil cider, nebo rovnou jeho degustace, jako zážitek? Rádi Vám s tímto pomůžeme. Etikety dokážeme upravit (i pro malé množství produktů) a tak se ze cideru může stát Váš reklamní předmět nebo hezký dárek.