Moštujeme na plné obrátky a obsloužíme Vás přes naše výdejní okno. Rozvoz po Brně od 500 Kč ZDARMA!

MoštárnaV naší moštárně bude vaše ovoce v dobrých rukách. Na počkání ho před vašima očima proměníme ve vynikající mošt. Víme, jak je čerstvá ovocná šťáva dobrá, a proto se ke každé várce ovoce chováme, jako bychom ji připravovali pro sebe. Lisujeme menší objemy jablek a podobného ovoce, a vážíme si každého, kdo nám svou úrodu svěří.

Moštárnu najdete na adrese U Zoologické zahrady 11, 635 00 Brno.

Otvírací doba:

Nyní moštujeme pouze ve čtvrtek 10:00-18:00.

Ostatní dny je moštování možné po domluvě, ale i tak doporučujeme objednání, abyste nemuseli zbytečně čekat. 

Objednejte se na telefonním čísle:
+420 732 817 949

Ceník služeb:
8 Kč / 1 kg jablek 
Cena je včetně DPH, mytí, drcení, lisování a recyklace drti.
Pro členy Zahrádkářského svazu je cena 6 Kč / 1 kg.
 
Před návštěvou moštárny se prosím telefonicky objednejte, ať zbytečně nečekáte. Své ovoce u nás také můžete jeden den nechat, a druhý si jej vyzvednout už jako nalahvovaný mošt. Proto, aby lis správně pracoval a výsledek byl stoprocentní, doporučujeme lisovat alespoň 50 kg jablek.Baví nás to a těšíme se na Vaši návštěvu.

 

Moštování v Cidérce

Držíme se řemeslných postupů, které spojujeme s moderními technologiemi. Náš nový plachetkový lis (Voran, s kapacitou 600 kg / hod) se i tak neobejde bez lidského dohledu a manuální práce. Celý proces lisování díky tomu máme pod kontrolou, a můžeme vám tak zaručit dobrý výsledek a prvotřídní mošt.

Plachetkový lis v Cidérce


Zpracování ovoce pro firmy

Hledáte někoho na dlouhodobou pomoc při moštování? Jsme tu pro vás. Rádi se s vámi domluvíme na individuální spolupráci a ceně.