Přejeme Vám krásný den!
 

MoštárnaV naší moštárně budou Vaše jablka a hrušky v dobrých rukách. Na počkání ho před vašima očima proměníme ve vynikající mošt. Víme, jak je čerstvá ovocná šťáva dobrá, a proto se ke každé várce ovoce chováme, jako bychom ji připravovali pro sebe. Lisujeme menší objemy jablek a hrušek, a vážíme si každého, kdo nám svou úrodu svěří.

Moštárnu najdete na adrese U Zoologické zahrady 11, 635 00 Brno.

Moštujeme po domluvě po celý rok. 

Objednejte se na telefonním čísle:
+420 732 817 949

Ceník
Moštování ovoce
10 Kč / více než 50 kg ovoce
12 Kč / méně než 50 kg ovoce

Cena je včetně DPH, mytí, drcení, lisování a recyklace drti.
Pro členy Zahrádkářského svazu je cena 10 Kč / 1 kg.

Váš vlastní Bag-in-box
175 Kč / 5l bag-in-box
Váš mošt šetrně pasterizujeme a zabalíme do 5l bag-in-boxů, kde spolehlivě vydrží měsíce.
Objednejte se, dovezte nám Vaše jablka a my je během dvou dnů připravíme do bagů, které si jen vyzvednete.
Podělte se s rodinou a známými o Váš vlastní mošt v profi trvanlivém balení.
Cena je včetně DPH, mytí, drcení, lisování, recyklace drti, pasterizace a plnění do vaků. Karton si u nás můžete dokoupit.

Minimální objem pro pasterizaci od jednoho zákazníka je 50l moštu (odpovídá přibližně 80 Kg jablek) nebo více. Mošty zákazníků dohromady nemícháme. Pasterizaci se snažíme organizovat do vybraných dnů, prosíme tedy o telefonickou domluvu předem.
 
Před návštěvou moštárny se prosím telefonicky objednejte, ať zbytečně nečekáte. Své ovoce u nás také můžete jeden den nechat, a druhý si jej vyzvednout už jako nalahvovaný mošt. Proto, aby lis správně pracoval a výsledek byl stoprocentní, doporučujeme lisovat alespoň 50 kg jablek, min. 30kg.Baví nás to a těšíme se na Vaši návštěvu.

 

Moštování v Cidérce

Držíme se řemeslných postupů, které spojujeme s moderními technologiemi. Náš nový plachetkový lis (Voran, s kapacitou 600 kg / hod) se i tak neobejde bez lidského dohledu a manuální práce. Celý proces lisování díky tomu máme pod kontrolou, a můžeme vám tak zaručit dobrý výsledek a prvotřídní mošt.

Plachetkový lis v Cidérce


Zpracování ovoce pro firmy

Hledáte někoho na dlouhodobou pomoc při moštování? Jsme tu pro vás. Rádi se s vámi domluvíme na individuální spolupráci a ceně.